130m2

Emri Kontaktues: banesa | Çmimi: 0.00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044146100 | Data e Publikimit: 15.05.2014

130m2 130m2 130m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ne Dardani – Kurrizi
85m2+50m2 terasa.
Kati i pare.
Plotesisht i renovuar dhe i gatshem per banim.
Hymja nga te dy anet dhe pamje perpara me gjelbrim.
Dera e hymjes e siguruar.
Posedojme fleteposedimin nga kk i Prishtines.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 9 =