2 dhoma

Emri Kontaktues: Erjon | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045614733 | Data e Publikimit: 25.03.2018

2 dhoma

Banesa gjendet perballe varrit te Ibrahim Rugoves ne Prishtine perkatesisht ne Breg te Diellit.Posedon te gjitha paisjet elektronike te nevojshme si p.sh.Makina e larjes se rrobave,TV,Furre,Frigorifer dhe gjithe paisjet jane ne gjendje perfekte.
Banesa ka 60m2:sallon,kuzhine,dhome gjumi,terase,banjo.
Ka ashensor , garazhde , kati i trete ku shihet tere Prishtina.
Qmimi 250 euro ne muaj .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 3 =