2 dhoma

Publikuar: Mars 25, 2018 4:48 pm | Nga: Erjon | Çmimi: 250 | Tel.: 045614733

2 dhoma

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet perballe varrit te Ibrahim Rugoves ne Prishtine perkatesisht ne Breg te Diellit.Posedon te gjitha paisjet elektronike te nevojshme si p.sh.Makina e larjes se rrobave,TV,Furre,Frigorifer dhe gjithe paisjet jane ne gjendje perfekte.
Banesa ka 60m2:sallon,kuzhine,dhome gjumi,terase,banjo.
Ka ashensor , garazhde , kati i trete ku shihet tere Prishtina.
Qmimi 250 euro ne muaj .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39