2 Frize me fioka

Emri Kontaktues: Shpresa | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049852544 | Data e Publikimit: 14.12.2013

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy friza me fioka.Njeri ka 6 fioka ndersa tjetri 5 fioka.Frizat jane ne gjendje te rregullt dhe te pademtuar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 7 =