2 Punetor-Vozites

Publikuar: Prill 12, 2016 3:11 pm | Nga: Fidan | Çmimi: 250 | Tel.: 044/274/499

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Fidani Impex depo e pijeve me shumice dhe palice me seli ne Fushe Kosove shpalle konkurs
Dy punetor
1.Te jen te pajisur me patent shofer
2.Te jen mbi moshen 20 vjeq
3.Te jen komunikativ
Konkursi eshte i hapur nga data 10/04/2016 deri me 10/05/2016
Formularet per aplikim merren ne zyren e firmes Fidani Impex

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39