2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH

Publikuar: Korrik 21, 2016 11:20 pm | Nga: A.Berisha | Tel.: 044610621

2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH 2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH 2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH 2 SHTEPI DHE TRUALL NE SHITJE NE BARDHOSH

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten 2 shtepitë e njejta si dhe trualli në mes në Bardhosh (Prishtinë) shtepitë janë të njejta si brenda ashtu edhe jashtë me nga 5 ari, janë të banueshme komplet me nga dy kate po ashtu dhe podrum. Trualli në mes i ka 5ari. Çmimi sipas marrëveshjes.
044/610621
044/123923
044/620731

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39