2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet

Publikuar: Nëntor 21, 2016 4:30 am | Nga: Besniku | Çmimi: 5500 | Tel.: +355672288016

2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet 2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet 2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet 2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Viti i prodhimit: 2011
Modeli: Fiat Cargo Doblo
Diesel, Manual (5 marsha)
Motor: 1.3 (multijet)
Komsumi: 4.5 Litra.
Kilometrashi: 51,400 km

Modeli: 1+1 vende
Volumi: 3.8 m3
Peshembajtja: 750 kg
~ Kondicioner
~ ABS
~ Trip computer
~ Xhama me komand elektrike para.
~ Mure ndares me pjesen Cargo.
~ Gome rezerve me dimensione normale.
~ 1 dere prapa dhe me 1 dere rreshitese anesore.

Makina eshte blere tek koncesionari zyrtar FIAT ne Tirane. Makina i ka te gjitha letrat e prera deri ne fund te 2017. Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike,xhenerike dhe vizuale.
Shitet per arsye largimi ne Amerike.

Makina ndodhet ne qytetin e Shkodres – Shqiperi.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39