5 ari

Publikuar: Gusht 13, 2015 11:58 am | Nga: leka | Tel.: +41796317003

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepija gjendet ne qender te Gjilanit ne Rr.Medllin Ollbrait (Rruga e Prishtines” pak me larte se Viva Market.
Shtepija 4 kat.posedon 7x dhoma dhe 2x Banjo e 2x bodruma nendhe..
Veiber +41796317003
Qmimi eshte shume i voliteshem (sipas marreveshejes)..
ju pershendesim fam.Leka_ch

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39