61 Ari Truall Prishtine

Publikuar: Qershor 11, 2016 12:30 pm | Nga: Fehmi | Tel.: 049203640

61 Ari Truall Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli prej 61 ari e cila gjindet ne rugen kryesore Prishtin .Shkup afer rethit kthesa per Lipjan ne mese te Hip Petrol dhe spitalit turk Bahceci ka rugen drejteperdrejt nga ruga kryesore dhe mbrapa nga fshati qmimi i volitshem sipas mareveshjes
Per qdo info kontaktoni; 049203640
045815571

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39