61 Ari Truall – Prishtine

Publikuar: Qershor 10, 2016 4:42 pm | Nga: Fehmi | Tel.: 049203640 / 045815571

61 Ari Truall – Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli prej 61 ari e cila gjindet ne rugen kryesore Prishtin .Shkup afer rethit kthesa per Lipjan ne mese te Hip Petrol dhe spitalit turk Bahqeqi ka rugen drejteperdrejt nga ruga kryesore dhe mbrapa nga fshati qmimi i volitshem sipas mareveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39