70

Emri Kontaktues: Erjoni | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045614733 | Data e Publikimit: 01.04.2018

70

Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, 70 metra katror,ka sallon , kuzhine, dhome gjumi, paradhome, tarase, shpajze dhe banjo. Te gjitha mobiljet jane te reja gjermane.
Ka tv, kuzhina me te gjitha paisjet, po ashtu edhe banjo.
250 euro ne muaj.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 1 =