Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A

Publikuar: Qershor 29, 2014 3:18 pm | Nga: BM electronic | Çmimi: 40 | Tel.: 044/049 171 374

Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Adapter per llaptop DELL orgjilal,te importuar nga Zvicrra dhe Anglia.
Gjendja – I RI ( te pa perdorur)
Tensioni- 19.5V
Rryma- 4.62A
SLIM AC ADAPTER DELL
Bashkangjitur eshte edhe kabulli i rrymes
Konektori 7.4 x 5.0 mm me pin ne mes

Kemi edhe lloje tjera te adapterave per llaptop, HP , Compaq , Acer Asus etj.
Bejme edhe dekodimin e radiove te veturave me programe te reja.

BM ELECTRONIC
www.bmelectronic.com
Podujeve

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39