Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A

Emri Kontaktues: BM electronic | Çmimi: 40€ | Qyteti: Besianë | Telefoni: 044/049 171 374 | Data e Publikimit: 29.06.2014

Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Adapter per llaptop DELL orgjilal,te importuar nga Zvicrra dhe Anglia.
Gjendja – I RI ( te pa perdorur)
Tensioni- 19.5V
Rryma- 4.62A
SLIM AC ADAPTER DELL
Bashkangjitur eshte edhe kabulli i rrymes
Konektori 7.4 x 5.0 mm me pin ne mes

Kemi edhe lloje tjera te adapterave per llaptop, HP , Compaq , Acer Asus etj.
Bejme edhe dekodimin e radiove te veturave me programe te reja.

BM ELECTRONIC
www.bmelectronic.com
Podujeve

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 9 =