AGENCY HOME VIP JEP BANESEN E MOBILUR PROFEKT NE PEJ

Publikuar: Korrik 19, 2015 9:12 pm | Nga: AGENCY HOME VIP | Tel.: +38649699964

AGENCY HOME VIP JEP BANESEN E MOBILUR PROFEKT  NE PEJ AGENCY HOME VIP JEP BANESEN E MOBILUR PROFEKT  NE PEJ AGENCY HOME VIP JEP BANESEN E MOBILUR PROFEKT  NE PEJ AGENCY HOME VIP JEP BANESEN E MOBILUR PROFEKT  NE PEJ

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA BANESEN ME QERA NE QENDER PEJES PIKRISHT TE PRO CREDIT BANK APO TE STACIONI I ATOBUSAVE 60 M2 kati i 5
Nese deshironi nej banes te kompletur me gjdo gje dhe ne nje vend te mir dhe qe ka kushte fenomenale per banim na kontaktoni sa me par.
BANESA KA KET RENDITJE
NJE DHOM GJUMI
NJE DHOM PER FEMI
NJE KUZHIN
NJE SALLON
NJE KORIDOR
NJE SHAPAJZ
NJE BANJO
NJE PARKING
UJ 24 OR Se posedojm rezervarin me uj personal
POSEDON WIFF INTRNET
POSEDON TV KABLLOVIK IPKO

QMIMI ME MARVESHJE .
KONTAKTO AGENCY HOME VIP Ne 24/or online Ne fb Ornela gashi apo skype [email protected] apo ne nr tel +38649699964 virber tango whatsapp ju mir presim .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39