AGENCY HOME VIP shet 4.34HEKTAR TOK NE GJYRAKOVC SHUM SHUM LIR

Publikuar: Gusht 27, 2015 1:25 pm | Nga: AGENCY HOME VIP | Tel.: +38649699964

AGENCY HOME VIP shet 4.34HEKTAR TOK NE GJYRAKOVC SHUM SHUM LIR AGENCY HOME VIP shet 4.34HEKTAR TOK NE GJYRAKOVC SHUM SHUM LIR AGENCY HOME VIP shet 4.34HEKTAR TOK NE GJYRAKOVC SHUM SHUM LIR AGENCY HOME VIP shet 4.34HEKTAR TOK NE GJYRAKOVC SHUM SHUM LIR

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

EKSTRA LIR 4.34 hektar tok me dy shtepija reja .
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -AGENCY HOME VIP
shet 4.34 hektar TOK ne nje vend dhe 2 shtepija ne te te reja te ndertura ne vitin 2011. njera 120m2 tjetra 100m2
Andaj ju qe deshironi qe komplet 4.34 hektar dhe dy shtepiaj ti merrni me nje ekstra qmim te lir mos hezitoni na kontaktoni toka gjindet ne afersi Gjyrakovcit dhe esht ne rrugen gjyrakovac mitrovic nga qendra e gjyrakovcit vetem 1km
toka Posedon dukumentacjon kompletuar
Toka posedon leje per ndertim
Toka posedon Rrym
Toka posedon uj
Toka esht e kalses se par
toka shitet me qmim ekstra lir
toka ka mundesi dhe te ndahet ne parcella shitet pjes pjes
Aandaj
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39