Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut

Publikuar: Dhjetor 21, 2015 5:29 pm | Nga: AGENCY HOME VIP | Tel.: +38649699964

Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP
Ka per Shitje 8Hektar tok ne nje parcell ne rrugen krysore
Gjyrakovc -Mitrovic Pikrisht ne { Kovrag } me fetyr ne rrug krysore mbi 200m
toka esht klasa 1
toka ka uj
toka ka rrym
toka ka rrug krysore dhe dydesore
toka esht shum e pershtashme per shum veprimtari
toka ka dhe 2.5 hektar mal
toka ka dukumentacjonine kompletuar dhe pa as nje problem te vetem andaj ju qe desherini pikerisht kesi lloj toke ju mir presim ne gjdo koh .
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39