AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar

Publikuar: Prill 14, 2014 3:44 pm | Nga: AGENCY-HOME VIP | Çmimi: 60000 | Tel.: 0038649699964

AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a
ka ne posedim BANESEN NE PEJ kati i par…
banesa nodhet ne pej ne laxhen qendra zejtare …..
banesa posedon dukumentacjon te kopletur pron shqiptare perkthimi i menjehrshem ……
banesa posed ket renditje
———KOMPLET E MOBILUR NE MENYR TE PERSOSUR DHE NE MENYR SHUM MODERRNE—-
-2 – SALLONA
– 1 – DHOM GJUMI
– 1 – DHOM TE FEMIVE
– 1 – KUZHIN
-1 – SHPAJZ
-1 – BANJO -WC
-1 – BALLKON MYLLUR NE GJOMA
BANESES KA MUNDESI TI HAPEN DHE NJE APO 2 BALLKONA -TARASA EXTRA-
BANESES KA MUNDESI TI SHYRTEZOHET KOPLET BASHAQJA OBORRI I PASEM
BANESA MUND TE PERDORET DHE TE SHENDRROHET DHE NE OBJEKET BIZNISOR ..
BANESA SHITET NE MENYR URGJENTE DHE ME QMIM SHUM TE LIR VETEM 60mi Euro KOMPLET.
Andaj deshironi nje BANES te tilll mos hezitoni na kontaktoni ne gjdo koh 24or ON
ne zyret tona apo ne Nr e tel 0038649699964 & 0037744699964 NE dy nr TANGO apo VIRBER

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39