AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ

Emri Kontaktues: AGENCY-HOME VIP | Qyteti: Pejë | Telefoni: 0038649699964 | Data e Publikimit: 14.04.2014

AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGJENCIONI PER PATENDSHMURI HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE DISA BANESA NE LAGJEN ISTITUT APO SIQ E QUAJN DHE NDRYSHE FIDANISHTE- QENDER SOLITER TE URA E GURTI QENDRA ZEJTRE etj etj BANESAT JAN NGA 46m2-62m2 DHE 64m2 80m2 100m2 ato gjinden ne katin e -1- ne katin e -3- ne katin e -4- qe do te thot kemi NE kate te ndryshme dhe ME pamje te ndryshme baesat ka 2 dhoma gjumi -sallon -kuzhin -banjo- shpajz- ka -2- tarasa qmimet jan varsisht nga kati dhe pozicjoni kemi te mobilura dhe te pa mobilura ju mirpresim ne tl 0038649699964

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 7 =