AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ

Publikuar: Prill 14, 2014 3:59 pm | Nga: AGENCY-HOME VIP | Tel.: 0038649699964

AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGJENCIONI PER PATENDSHMURI HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE DISA BANESA NE LAGJEN ISTITUT APO SIQ E QUAJN DHE NDRYSHE FIDANISHTE- QENDER SOLITER TE URA E GURTI QENDRA ZEJTRE etj etj BANESAT JAN NGA 46m2-62m2 DHE 64m2 80m2 100m2 ato gjinden ne katin e -1- ne katin e -3- ne katin e -4- qe do te thot kemi NE kate te ndryshme dhe ME pamje te ndryshme baesat ka 2 dhoma gjumi -sallon -kuzhin -banjo- shpajz- ka -2- tarasa qmimet jan varsisht nga kati dhe pozicjoni kemi te mobilura dhe te pa mobilura ju mirpresim ne tl 0038649699964

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39