AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,

Publikuar: Qershor 14, 2017 7:32 pm | Nga: AGENCY HOME VIP | Çmimi: 59000 | Tel.: +38649699964

AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË , AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË , AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË , AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
Shesim Banesen në Kompleksin Banesoro Afaristë Dugagjini ne Puhovc Pejë .
– Banesa posedon 76.30m2
– Banesa posedon 6.30m2 Podrum
– Banesa posedon Parking .
– Banesa posedon Lift { Ashenësor }
—- BANESA NDODHET NE katin -4- dhe ka ket Renditje—-
– Dhom gjumi
– Dhom Gjumi per femi
– Sallon me Kuzhinë
– Banjo të madhe & wc
– Wc Te Vogël Ndaras nga e Madhja
– Shpajz
– Para dhom & koridor madh
– Teras { Ballkon }
– Podrum 6m2
– Banesa vlen te ceket posedon Nxemje Qendrore
– Banesa posedon Hoxhakë
– Banesa ka nje pamje piktureske dhe Ajr shum Paster.
– Banesa posedon Mirmbajte te koridorit ,shkallav, Liftit.
– Banesa Posedon Dukumetacjon perkthimi i menjehershem te Noteri ne Pejë .
– Banesa gjindet Afer korze Qendre vetem 2min
– Banesa ka afer Dyqanet , Marketet, Shkollen Fillore , Qerdhen – te gjitha gjerat Elemtare per jetes jan afer.
– Andaj ju qe deshironi nje Super Banes Te kompletuar dhe te mobiluar ne menyr te Persosur ne një Lagje te qetë dhe me Planë Urbanistik dhe me të gjitha kushtet ja Mundesija per ju .
Banesa shitet me nje qmim prej 59,000. Euro .
—— A G E N C Y – H O M E – V I P ————–
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39