AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin

Publikuar: Prill 14, 2014 4:08 pm | Nga: AGENCY-HOME VIP | Çmimi: 000 | Tel.: 0038649699964

AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP KA NE SHITJE 86 PLLACA SHPIJA TROJE BANESA NE PEJ NE LAGJE TE NDRYSHME DHE NE PERIFERI TE PEJES ME QMIME SHUM TE LIRA ANDAJ PO QE DESHIRONI TE KENI NJE SHTEPI APO PLLAC APO BANES NE PEJ APO RRETHIN NA KONTAKTONI SA ME PAR NE Nr ton tel 0038649699964 tango apo virber ju mirpresim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39