AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR

Publikuar: Prill 29, 2016 4:05 pm | Nga: AGENCY HOME VIP | Tel.: +38649699964

AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super te LIR
Agency home vip shet shtepin e mobiluar shtepija esht ndertim i ri nodhet vetem 5 min nga qendrae pejes vetem 3 min nga spitali vetem 5 min nga shkolla dhe vetem 5 min nga bjeshket dhe natyra fenomenale e pejes
Andaj ju qe deshironi nje shtepi me 1.5ari vend nje shtepi ne qender te pejes me nje qmim vetem 62000 euro urdheroni dhe binduni dhe vet
Shtepija ka ket renditje
Troll { pllac} 1.5ari
shtepija kati i par
Sallon me kuzhin komplet kati i par
banjo wc
koridor
kati i dyt
dhom gjumi 3 copa
banjo wc
Koridor
teras {ballkon } madh shum
plloq dhe kati dyt .
andaj mos hezitoni shitet ne menyr urgjente perkthimi i me nje hershem pronari shqipetar
– kontakti ne Zyret tona . Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp Nr tel +38269-505105 Viber . Facebook Ornela Gashi Skype [email protected] Add Email [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39