AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI

Emri Kontaktues: AGENCY-HOME VIP | Çmimi: 75000€ | Qyteti: Pejë | Telefoni: 0038649699964 | Data e Publikimit: 14.04.2014

AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

– AGENCY HOME-VIP – RISIII –shitet shtepia komplet e Mobiluar me nje EXTRA qmim 75mi ero ne PEJ ne laxhen jaranin vetm 3 min nga qendra vetm 3 min nga gjykta policia vetm 2 min nga praku i qytetit anda deshironi nje shtepi te re me mobile te reja Shtepija ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo me nje plan fantastik na kontaktoni sa me par URGJENT NA KONTAKTONI VIBER APO TANGO 0038649699964
JU Mundesojm dhe ndrrim me BANES NE PEJ

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 1 =