AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI

Publikuar: Prill 14, 2014 3:51 pm | Nga: AGENCY-HOME VIP | Çmimi: 75000 | Tel.: 0038649699964

AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

– AGENCY HOME-VIP – RISIII –shitet shtepia komplet e Mobiluar me nje EXTRA qmim 75mi ero ne PEJ ne laxhen jaranin vetm 3 min nga qendra vetm 3 min nga gjykta policia vetm 2 min nga praku i qytetit anda deshironi nje shtepi te re me mobile te reja Shtepija ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo me nje plan fantastik na kontaktoni sa me par URGJENT NA KONTAKTONI VIBER APO TANGO 0038649699964
JU Mundesojm dhe ndrrim me BANES NE PEJ

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39