Agjencia private e punesimit

Publikuar: Gusht 2, 2010 8:56 pm | Tel.: 045-569-039

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

“PUNESOHU”

Agjencia private e punësimit ‘’Punësohu’’ ofron punësim më të lehtë për të gjithë ata që janë të interesuar të punojnë në ndërrmarrje vendase dhe nderkombetare.Qytetarët e interesuar për punë duhet që t’i vizitojnë zyrat tona në mënyrë që të mirren shenimet personale dhe te kualifikimit te tyre.Zyrat e kësaj agjencie gjenden pran qendres tregtare ‘’Benaf’’ në Ulpianë-Prishtië.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni edhe në tel-045-569-039

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39