AGJENCIONI EUROTRAVEL VUSHTRI

Publikuar: Prill 7, 2013 11:39 am | Nga: EUROTRAVEL | Tel.: 045 384 300

AGJENCIONI EUROTRAVEL VUSHTRI

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni EUROTRAVEL që gjendet në Vushtri te Kalaja, si gjithnjë edhe tani ofron mundësi të reja të aplikimit për migrim në Kanada.
Për më shumë detaje vizitoni agjencionin tonë ku mund të merrni shumë e shumë këshilla e sygjerime rreth plotësimit dhe realizimit të ëndrës suj për tu bër banor I përshershëm I Kanadasë.
Kontakto:
045/384 300
049/ 588 225

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39