Agjent i mbështetjes teknike (Kanadë)

Publikuar: Shkurt 25, 2019 10:10 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349764800

Agjent i mbështetjes teknike (Kanadë)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjent i mbështetjes teknike (Kanadë)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Përgjigjet në telefonata dhe siguron takimet
• Ndërlidhet me konsumatorë për të siguruar dhe procesuar informacionet për t’iu përgjigjur pyetjeve dhe shqetësimeve Ildhur me kërkesat e produkteve dhe shërbimeve.
• Grumbul lon informacionet e konsumatorëve dhe përcakton problemet duke vlerësuar dhe analizuar shkaqet
• Përcakton dhe zgjidhë problemet teknike në lidhje me Hardware dhe Software
• Përcjellë proceset dhe procedurat standarde
• Përcjellë problemet te menaxhmenti më i lartë.
• I përgjigjet kërkesave të klientëve
• Rifreskon çdoherë njohuritë për produktet, procesin e punës ëtj.

Eksperiencat :
• Diplomë Kolegji në fushën e Elektronlkës, Shkencave Kompjuterike ose fusha të ngjashme
• Së paku 2vjet përvojë pune në shërbimin me konsumatorë
• Aftësi të shkëlqyera komunimimi në Anglisht ose Frëngjisht
• Aftësi në përdorimin e MS Office
• Njohuri bazë në TCP/IP, IIS, DNS, SQL, ETJ
• Organizativ, iniciator, dhe të ketë përgjegjësi të lartë.
• Të ketë të drejtë pune në Kanada

Vendi: Montreal, Kanadë.

Data e Skadimit: 21 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39