Agjent të Thirrjeve Telefonike (Call Agent)

Publikuar: Janar 9, 2017 7:50 pm | Nga: Swiss Direct Group | Tel.: 049 777 577

Agjent të Thirrjeve Telefonike  (Call Agent)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Konkurs

Për të perforcuar ekipin tonë ne jemi duke kërkuar Agjent të Thirrjeve Telefonike në sektorin e telekomunikacionit 100%,
Konkursi është i hapur për deri 20 vende të punës, ejani dhe provoni aftesite tuaja, me një ambient të standarteve evropiane dhe kushte shumë të mira.

Detyrat tuaja:

Fokusi i punës suaj është kontakt telefonik me klientët të rinjë dhe ekzistues apo perspektiven e mundshme në bazë të një këshille shumë të mirë në prezantimin e Sigurimeve të ndryshme.

Profilijuaj:

Të njohin gjuhen Gjermane ose Italiane

Perparsi Përvoja në Call Center, mundësisht në shitje ose në industrinë e telekomunikacionit

Ne ofrojmë:

Paga tërheqëse Fix + Bonus

Punë të bukur me infrastrukturë moderne

Atmosfer të jashtzakonshme në vendin e punes

Trajnim të vazhdueshëm në vendin e punës

Mundësi ngritje në pozitë Team Leader apo Manager

Jeni te interesuar?

Na kontaktoni Ju Mirpresim.

Swiss Direct Group

Tel: +41 76 222 48 48 – +386 49 777 577 (Viber & WhatsApp)
E-Mail: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39