Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender

Publikuar: Dhjetor 21, 2015 5:29 pm | Nga: AGENCY HOME VIP | Çmimi: 35000 | Tel.: +38649699964

Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a
Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2
Banesa esht ne katin e dyt 50m2 dhe esht pikerisht ne lagjen te
Gjamija e Kuqe
Banesa ka ket renditje
1 – dhom gjumi
1 – Sallon me kuzhin
1 – Banjo
1 – Ballkon
1 – Koriidor { para dhom}
Banesa ka nxemje ka infrastruktur te plot parking per vetura dhe gjindet mu ne mes qendres andaj ju qe deshironi nje banes te vog dhe ne katin e dyt dhe ne qender te pejes mos hezitoni na kontaktoni .
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add [email protected] Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39