Akuarium

Publikuar: Maj 13, 2010 6:16 pm | Nga: Bekim | Tel.: 049 140 850

Akuarium Akuarium Akuarium

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Akuarium komplet me filter profesional 1200lh, nxemesi Ehaim 300w, ndriqimi Silvania Grolux,pompa e ajrit me dy dalje, bime te gjalla, dekor, ka edhe tavolinen e vet permasat e tavolines jane:

Gjatesia 150
Gjersia 47
Lartesia 65
Taviolina eshte kombinim Iveric dhe Alumin

Akuariumi:

Gjatesia 120
Gjersia 35
Lartesia 65

Trashesia e xhamit eshte 1cm

Punojme edhe sipas porosis formate te ndryshme sipas vendit ku ju konvenon ta keni Akuariumin tuaj

Te gjithe te interesuarit mund te me kontaktoni ne tel…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39