ALARM SHTËPIAK , KUNDËR HAJNAVE !

Publikuar: Maj 19, 2010 12:12 am | Nga: ALARM SHTËPIAK | Çmimi: 78.50 | Tel.: 044-605997

ALARM SHTËPIAK ,  KUNDËR HAJNAVE !

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

RISI RISI RISI ALARM SHTËPIAK KUNDËR HAJNAVE Që nga sot edhe në Kosovë me produktin e vetë shumë të popullarizuar: ALARM – AM 80 dhe lloje të tjera te alarmave standard kundër prezencës së personave të paftuar në shtëpinë-banesën tuaj. Alarmi AM 80: *Vjen me: Teledirigjues per Kyqje-Çkyqje te Alarmit, Sensor, Sirenë , Adapter 9V DC per kyqje ne rryme, Antenë, Kabllon e telefonit se bashku me prizën dyshe per lidhje me lidhjen fikse telefonike. Deri më 6 sensora shtesë-opcionale. *Funksion i dyfishte: Ne rast te hyrjes se personit te paftuar ne banesen(Shtepin , Lokalin) tuaj, alarmi juaj do te aktivizoj SIRENEN me fuqi 105 dB si dhe do te ju kontaktoj ne MOBILIN tuaj per të ju alarmuar se dikush i paftuar ka hyre ne banesen tuaj. Ju mund te memorizoni deri ne 5 numra te telefonit per kontakt ne rast nevoje.Keshtuqe ne rast se numri i pare i telefonit eshte i zënë, atëhere alarmi automatikisht do te provoj te kontaktoj numrin e dyte me radhe te cilin ju e keni future ne memorie te alarmit, e keshtu me radhe, deri tek numri i pestë. * Blejë alarmin njëhere pa obligim per kurrfarë kontrate mujore. Çmim promovues. E gjithë kjo për vetëm 78.50 Euro. Përfaqesues gjeneral për Kosovë , shqiperi dhe Maqedoni

Mobil: 044-605997

Email : [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39