AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje

Publikuar: Gusht 2, 2016 7:15 pm | Nga: [email protected] | Çmimi: 7.5 | Tel.: +1 (302) 289-3853

AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AlbTop ofron sherbimin IPTV me te lire per Shqiptaret. Vetem €7,50 ne muaj dhe ju mund te perfitoni 90+ kanale te gjitha ne shqip dhe gjithsej 300+ kanale. Pa nderprerje, kualitet dhe cilesi maksimale figure dhe transmetimi. Suport 24 ore ne 24 per c’do abonent!
Kontaktoni me ne ne :
Faqen tone ne Facebook: https://www.facebook.com/AlbTop/
Website-in tone: http://albtop.com/al/suport/
Email: [email protected]
Telefon: +1 (302) 289-3853

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39