Ambiente zyra funksionale po ashtu dhe per banim

Emri Kontaktues: Devis | Çmimi: 1500€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +355 67 4 114 251 | Data e Publikimit: 15.07.2014

Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet ambiente per zyra, pran bashkise Durres rr.H.Troplini . lgj nr3 sip 98 m katrore,
Restaurim modern aktualisht funkionale si show room dhe studio projektimi po ashtu dhe per banim
. cmimi 1500 metri katror ( i diskutueshum )
Shqiperi -DURRËS

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 1 =