Ambiente zyra funksionale po ashtu dhe per banim

Publikuar: Korrik 15, 2014 12:10 pm | Nga: Devis | Çmimi: 1500 | Tel.: +355 67 4 114 251

Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim Ambiente zyra funksionale po ashtu  dhe per banim

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet ambiente per zyra, pran bashkise Durres rr.H.Troplini . lgj nr3 sip 98 m katrore,
Restaurim modern aktualisht funkionale si show room dhe studio projektimi po ashtu dhe per banim
. cmimi 1500 metri katror ( i diskutueshum )
Shqiperi -DURRËS

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39