Amvise

Publikuar: Shkurt 20, 2010 9:34 pm | Nga: Erjon

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkohet nje puntore per te kryer pune amviserie dhe per tu kujdesur per tre femij te moshes 9 deri 13 vjeqare. Vendi i punes eshte ne Kanada, i punesuari shqiptar nga KS, pagesa 9.62 per ore/44 ore ne jave.Kontrata eshte dy vjeqare. Tre muajt e pare pa pages deri sa te adaptoheni. Njohuri te gjuhes angleze dhe kualifikim ne kujdesin e femije. Nese keni patent shoferi do te jet nje plus.Na kontaktoni ne: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39