AnaJet Printers

Publikuar: Shkurt 25, 2013 5:45 am | Nga: DANEK | Çmimi: 00 | Tel.: 044286799

AnaJet Printers AnaJet Printers AnaJet Printers AnaJet Printers

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mir se vini ne boten e reklamave …
Makina qe printontojn ne gjitheqka …
Makina mobile per shtypje te reklamave tuja ….

AnaJet mPower MP-10 Printer
AnaJet mPower MP-5 Printer
AnaJet® SPRINT® Printer

Zbritje e madhe : AZON Micro 2000 vetem per 6500euro…
Mos hezitoni na vizitoni dhe do shifni mostrat e printimit te ketyre llojeve te printerave
Po ashtu ju do keni raste te shifni drejteperdrejte printim ne AnaJet SPRINT dhe AZON Micro 2000
Ju mirepresim ne Ferizaj afer VIVA FRESH – ME E MADHJA NE KOSOVE
DANEK
Ahmet Kaçiku – Kulla 1-9/52
70000 Ferizaj Kosovo
Magic Jack: +1 864 252 7042
Mob: +37744286799
[email protected]
http://www.danek-ks.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39