Antistress •• Kunder stresit dhe depresionit

Publikuar: Qershor 16, 2015 11:47 pm | Nga: Antistress | Tel.: +37745302000

Antistress •• Kunder stresit dhe depresionit Antistress •• Kunder stresit dhe depresionit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Terapi dhe keshilla kunder stresit dhe depresionit
Probleme familjare dhe sociale
Refleksiologji per largimin e stresit
Metoda alternative popullore

Seanca dhe terapi te vazhdueshme ,
me terapi alternative popullore deri ne largimin
e stresit dhe depresionit.

Prishtine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39