Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE)

Publikuar: Qershor 6, 2016 8:02 am | Nga: Zeqir | Çmimi: 3700 | Tel.: +377 44 181 856

Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE) Aparat per Akullore dhe per jogurt (E RE)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re )
Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë)
Makina ka pompën e ajrit,dhe ftohje në cilinder.
Me tre valvula apo leva me dy shije dhe një mikes (e perzier ose e kombinume)
Makina është e kontrolluar nga një mikrokoordinator.
Ka 2 kompresorë të markave nga Italia: Aspera
Operimi dhe kontrolla e makinës nga tabela digjitale
Ekrani digjital tregon:
Ngurtësia e akullores ,pastrimi, temperatura e akullores ne enë etj,
2 enë frigorifer rreth (2 x 7L) dhe ftohje ne cilinder.
Të dhëna teknike:
R404A ( jo-toksike)
Sistemi i valvulave Danfoss ( prodhues i njohur Danez per prodhimin e valvulave )
Rrymë monofazë; 220V / 50Hz
Fuqia maksimale : 2,0 Kë (ice: 1.7 kë ftohjes Beck: 0.3kë)
Prodhimi: max. 18-25 litra / hr.
Dimensionet : 1480 x 540 x 770mm
Pesha neto: 145 Kg
Pjesë shtesë:
mbajtës i korrnetave, ombrellë, tryezë
Pasi që kjo makine ka 2 kompresora dhe ka një program nate për ftohjen e vazhdueshëm të enes dhe cilindrit te ngrirjes. Kjo është e rëndësishme për të vazhduar shitjen e akulllores ne ditën tjetër pa pasur nevojë per te pastruar makinen, shumë makina nuk ofrojnë këtë opsion.
Shume makina tjera kanë vetëm një ftohje . Kjo do të thotë se akullorja diten tjeter nuk është në gjendje të ngrënshme.
Përveç kësaj, kjo makinë ka një kontroll të nivelit automatike me paralajmërim , audio kur mungon akullorja ( qumshti ) ne enë , gjë qe ndikon ne ruajtjen e cilindrave ftohes.
Pjesë rezerve posedojm cdo here
Makina eshte shume e lehte per perdorim dhe mirembajtje
Makina është importim Gjerman, për të cilen japim garancion një vit.
Përfaqesues i kompanisë për Kosovë Z.Zogu

Ketu ne linkun e meposhtem mund ta shikoni shitjen ne BE.

http://gastronomiazogu.se/produkt/mjukglassmaskin-2kw/

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39