Apartament 2+1 (126m2) Don Bosko 7min deri te Zogu Zi ne kemb

Publikuar: Gusht 31, 2014 11:11 pm | Nga: metiu | Çmimi: 220 | Tel.: 067 387 5854

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Pershkrimi i vendit:
Apartamenti ndodhet tek Rruga Eshref Frasheri ne nje vend te qet me nje pamje te bukur nga para.
Ne afersi te apartamentit ndodhen shume dyqane ushqimores si dhe supermarkete.
Eshte i pershtatshem si per studentet ashtu edhe per familjaret
Largesia nga Zogu i Zi esht 5-7 minuta ne këmbë/qender 22 min.

Pershkrimi i objektit:
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2 (2+1) dhe perbehet nga: nje ballkon i madh i hapur ne form U,
nje korridor te gjat hyrje, nje dhom fjetje, nje dhom te madhe pritje se bashku me nje guzhin, si dhe WC + dush
Qeraja 32000 Lek ( i diskutushem)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39