APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350

Publikuar: Shtator 12, 2014 11:33 am | Nga: Agjencioni per Patundshmeri Exppres | Çmimi: 350 | Tel.: +377 45 663 660

APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350 APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350 APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350 APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni per Patundshmeri Exppres: leshon Kat te shtepis me qera ne Aktash te Osobeja shtepija ka 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome dite me kuzhin, banjo dhe parking te veqnat per vetur.

Tel: 045 663 660(Viber), 045 353 767, 049 679 080
E-mail [email protected]
Facebook Agjencioni per patundshmeri exppres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39