APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350

Emri Kontaktues: Agjencioni per Patundshmeri Exppres | Çmimi: 350€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +377 45 663 660 | Data e Publikimit: 12.09.2014

APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350 APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350 APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350 APE Leshon kat te shtepis me qera ne Aktash te Osebe 350

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni per Patundshmeri Exppres: leshon Kat te shtepis me qera ne Aktash te Osobeja shtepija ka 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome dite me kuzhin, banjo dhe parking te veqnat per vetur.

Tel: 045 663 660(Viber), 045 353 767, 049 679 080
E-mail [email protected]
Facebook Agjencioni per patundshmeri exppres

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 0 =