APE shet banes ne lagjan mati 1

Publikuar: Shtator 12, 2014 11:44 am | Nga: Agjencioni per Patundshmeri Exppres | Çmimi: 31.000 | Tel.: +377 45 663 660

APE shet banes ne lagjan mati 1 APE shet banes ne lagjan mati 1 APE shet banes ne lagjan mati 1 APE shet banes ne lagjan mati 1

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni Per Patundshmeri Exppres: Shet Banesen
BANESA GJINDET NE PRISHTIN NE RRUGEN “MUHARREM FEJZA” MATI 1 NDERTIM I RI E NDERTUAR NGA FIRMA” VG-CONSTRUCTION” NE KATIN E PARE 40 METRA KATROR E MOBILUAR E GJTIHA ME ORENDI TE REJA ,POSEDON TE GJITHA PAISJET SHTEPIAKE ELEKTRONIKE TE REJA ETJ.BANESA KA 2 DHOMA MUNDESIA E PAGESES ESHTE EDHE 14 KISTE MUNDET ME E PAGU NGA 350 EURO NE MUAJ QE D.M.TH NGA QMIMI ZBRITEN EDHE 4900 EURO SI DHE ESHTE E LESHUAR ME QERA NGA 150 EURO NE MUAJ KA MUNDESI TE VAZHDOJ ME QIRAMARRESIN PRAP. QMIMI I FUNDIT ESHTE 31.000 EURO.BANESA SHITET KOMPLET E MOBILUAR.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39