Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS”

Publikuar: Janar 18, 2016 10:31 am | Nga: ERZEN | Çmimi: 230 | Tel.: 044 387 466

Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS” Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS”

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

ShitjeSS eshte nje pakete e plote profesionale qe ndihmon ne manaxhimin e biznesit tuaj.
Funksionalitetet jane te thjeshta dhe te kuptueshme nga te gjithe

Modulet me ShitjeSS:

Shitje nga sektore te ndryshem
Shitje me barkod
Menyra te ndryshme pagese
Manaxhimi i arkave
Manaxhimi i klienteve
Manaxhimi i pikeve te klienteve
Manaxhimi i skontove
Manaxhimi i kthimeve
Manaxhimi i Faturave te shoqerimit (Hyrje-Dalje)
Manaxhimi i inventareve
Manaxhimi i perdoruesve sipas te drejtave
Raporte profesionale

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39