APLIKO PËR MIGRIM NE KANADA

Emri Kontaktues: Agjencioni AIRDRINIA | Çmimi: 569€ | Qyteti: Burim | Telefoni: 044 822 262 | Data e Publikimit: 17.04.2013

APLIKO PËR MIGRIM NE KANADA APLIKO PËR MIGRIM NE KANADA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni AIRDRINIA që gjendet në fshatin Xërxë në magjistralen Prizren-Gjakovë, si gjithnjë edhe tani ofron mundësi të reja të aplikimit për migrim në Kanada.
Të gjithë ju që jeni të interesuar të aplikoni për megrim në KANADA , aplikacionin mund ta plotësoni përmes zyrës sonë, ne iu ofrojmë mundësi të lehta dhe të shpejta të plotësimit të dokumentacionit të duhur.
Kontakto:
044 822 262
049 705 222

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 6 =