APLIKO PËR MIGRIM NE KANADA

Publikuar: Prill 17, 2013 10:12 pm | Nga: Agjencioni AIRDRINIA | Çmimi: 235 | Tel.: 044 822 262

APLIKO PËR MIGRIM NE KANADA APLIKO PËR MIGRIM NE KANADA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencioni AIRDRINIA që gjendet në fshatin Xërxë në magjistralen Prizren-Gjakovë, si gjithnjë edhe tani ofron mundësi të reja të aplikimit për migrim në Kanada.
Të gjithë ju që jeni të interesuar të aplikoni për megrim në KANADA , aplikacionin mund ta plotësoni përmes zyrës sonë, ne iu ofrojmë mundësi të lehta dhe të shpejta të plotësimit të dokumentacionit të duhur.
Kontakto:
044 822 262
049 705 222

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39