Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)

Publikuar: Prill 1, 2015 1:24 pm | Nga: nelson | Tel.: 44232678908

Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)

përdorues manual:

Quad-Core Intel Core i7 procesorë
RAM 16 GB 1600 MHz DDR3L; 512 GB PCIe-Bazuar Flash Storage
Rezoluta 2880-By-1800
Intel Iris Pro dhe NVIDIA GeForce GT 750 milion Graphics
OS X Desktop Operimit të Sistemit

kontaktoni agjentin tonë të shitjes për më shumë informacion:

skype: unbetable.sales1
ICQ nr 658080137
Mail.ru Agent: [email protected]
gmail: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39