Arketare

Publikuar: Janar 5, 2014 3:13 pm | Nga: DEUTSCHCOLOR | Tel.: 0035548324163

Arketare

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania DEUTSCHCOLOR sjell ne Shqiperi dhe Kosove traditen Gjermane 100 vjecare ne prodhimin e bojerave per ambiente te brendshme dhe te jashtme! Si rrjedhoje e rritjes se saj te vazhdueshme, DEUTSCHCOLOR kerkon te rekrutoje staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit.

Kriteret qe duhet te permbushin kandidatet:

•Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik.
•Te jete e komunikueshme.
•Te kete njohuri shume te mira te programit Alpha Business.
•Te kete afetesi komunikimi dhe veteprezantimi.
•Te kete aftesi shume te mira organizuese dhe orientuese.
•Vendbanimi ne Prishtine.
•Mosha preferuar 25-35 vjec.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39