Aspirator,furrë

Publikuar: Maj 17, 2013 1:48 pm | Nga: Blerim | Çmimi: 30 | Tel.: 045220223

Aspirator,furrë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Asipartorë te firmes se mirenjohur “FAVIO” nga Italia(te ri).Pesëmbedhjetë modele dhe dizajne me dimensione te ndryshme.Cmimet e arsyeshme.
Furrë montuese me ventilator 185 euro
Pllake automatike montuse 170 euro
Thithese pluhuri 1600W – 30 euro
Thithese pluhuri 2000W – 40euro
Depoja gjendet ne maxhistralen Prishtinë-Podujevë kilometri i shtatë,fshati Prugovc,pran ” Vila Natyra”.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39