Audi A6 TDI Klimatronik

Publikuar: Korrik 1, 2015 11:02 pm | Nga: Audi A6 TDI | Çmimi: 2950 | Tel.: +38649850238

Audi A6 TDI Klimatronik

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes makinen e tipit Audi A6 2.5 TDI Klimaautomatik. Sevisin e madhe komplet para 10 000 km dhe servisi i klimes dezinfektimmi është bërë ne Qershor 2015 Permbane dy qelsa me komande per hapje dhe mbyllje, Teknikisht ne gjendje shume te mire. Vjen nga Zvicra i pa zhdoganuar permban gomat e veres dhe dimrit, Qmimi 2950 EU

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39