AUTO Diagnostifikim

Publikuar: Mars 28, 2015 8:28 am | Nga: Murat | Tel.: +377 44 112 914

AUTO Diagnostifikim AUTO Diagnostifikim

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrim i sendit

Përshkrim i sendit:
Bëjë diagnostifikimin e problemeve motorike të automjeteve: veturave, SUV, xhipave, kombi, kombi busëve, kamionetave, kamioneve si dhe busëve, pothuajse të të gjitha markave të botës, jam mobil dhe mundë të vije edhe në servisin tuaj apo në vendin e ngjarjes, me marrëveshje vijë edhe jashtë Prishtine. Pos problemeve motorike te shumica e automjeteve bëjmë edhe diagnostifikimin e modujve të tjerë që kontrollohen nga elektronika dhe sensorët si : ABS, ESP, AirBag Klime, Instrument tabele, Hidraulikën e timonit tek veturat, deri sa te kamionët dhe busët momentalisht mund të kontrollojmë problemet motorike, sistemin e frenimit, retarderët, ABCO-n, si dhe Jastakët. Te disa tipe aty këtu mund të kontrollojmë edhe modujt tjerë elektronikë si klimën, instrument tabelen etj. Çmimet varojnë sipas tipit të automjetit dhe problematikës së prishjes, nëse ka nevojë për programim shtesë apo Kodim të Dizneve të cilat edhe ato mund ti bëjmë për shum automjete. Përveq tjerash për të gjitha markat e automjeteve bëjmë fshirjen e gabimeve pas riparimit të modjve të ndryshëm ABS ESP AIRBAG Instrument Tabele IMMOBILIZER Hidraulikë TRANSMISION manual dhe Automatik ku këta moduj i kontrollon elektronika pëmes sensorëve. Për gjitë këto u ofrojmë cilësi dhe saktësi maksimale dri në nivelin e saktësisë të Serviseve dilerike por me një kosto shum më të lirë dhe cilësor duke u ofruar shënime të pjesëve të ndrrimit të cilat e besueshmeri dhe cilësi maksimale të prodhuesve të autorizuar për rodhuesin zëvendëson pa asnjë problem pjesën apo sensorët që duhet të ndërrohen. EDHE një RISI për Ato LLAMARINË Punuesit ofrojmë një shërbim të cilin rrallë ndonjë servis që e ofron, OFROJMË dimensionet e PIKAVE tërheqëse për automjetet e aksidentuara ku nuk ka mundësi ndrrimi e as matje të sakta për të riparuar a apo për ta sjellë automjetin në gjendjen para aksidentimit. Auto Llamarinë Punues ( Auto Llakerë) kurseni kohën tuaj dhe me një telefonatë, brenda ditës do të keni shënimet për automjetin e kërkuar duke filluar nga vitet e hershme të datimit të vetuarave të viteve 70-ta *( duke përfshirë edhe OLDTIMER-at ) e deri më 2010, e për disa tipe edhe deri në ditët e sotme ku prodhuesi nuk ka ndërruarr karoserinë por vetëm llamarinën e jashtme. Shiqoni në foto më poshtë dhe binduni a ja vlenë të humbasni një apo dy ditë për të gjetur automjetin e tipit të njejtë për të matur një apo dy dimensione edhe ate me gabim edhe deri në 2-3 cm në pjesën ku është motori normal jo që nuk dini të matni por për shkak të pamundësisë së qasjes në matje, kur ne u ofrojmë së paku 8 dimensione vetëm për atë pjesë me saktësi 100%. Ky shërbim njejtë u ofrohet edhe për pronarët e veturave të aksidentuara e që është shum me interes për arsye se ndonjë servis nuk është në dijeni apo në ndonjë mënyrë nuk ka arritur ta lexojë këtë ofertë shërbimi tonë. Për më tepër hollësi për diagnozë shiqoni në webfaqen www.freewebs.com/auto-diagnostika Orari i punës -prej 16.30-19,00 ditëve të punës derisa vikendi prej ores 9.00 – 18.00

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39