Autoshkolla Jeta

Publikuar: Mars 1, 2010 10:03 pm | Nga: K.Maksuti | Çmimi: 140 | Tel.: 044658093 / 044658094

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Me rastin e festës së 7 dhe 8 Marsit, Autoshkolla Jeta ju ofron zbritje të qmimit. Tek ne ofrohet një mundësi e shkëlqyeshme për marrjen e patent shoferit, sepse posedojmë ligjërues dhe instruktorë(femra) profesional, vetura luksoze për trajnimin e kandidatëve. Tek ne kandidatët do të përvetësojnë njohuritë teorike dhe praktike. Në këtë festë ofrojmë zbritjen e qmimit dhe literaturë profesionale.
rr.”Rexhep Bislimi” Ferizaj – përballë Pro Credit Bank.
…Me Fat Festa!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39