Banes 4 Dhomeshe me Qira (150m²)

Emri Kontaktues: Zejnullah Terziu | Çmimi: 500€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044193883 | Data e Publikimit: 05.05.2014

Banes 4 Dhomeshe me Qira (150m²) Banes 4 Dhomeshe me Qira (150m²) Banes 4 Dhomeshe me Qira (150m²) Banes 4 Dhomeshe me Qira (150m²)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofroj banes me qira per Nderkombetar ose Familjar.
Banesa posedon:
Banjo Komplete
3 Dhoma te Fjetjes me Shtreter Francez, (Me Ballkon)
Qendrimi Ditor me Kuzhin dhe Tryezari (Me Ballkon)

Banesa eshte e mobiluar e tera.
Gjendet ne afersi te shkolles Sami Frasheri – Rr.Enver Berisha
Cmimi sipas marreveshjes, duke perfshir dhe shpenzimet operative.

Per me shume informata kontaktoni ne numrin +377 044 193 883
+377 045 392 004

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 7 =