Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi

Emri Kontaktues: Emin | Qyteti: Gjakovë | Telefoni: 044235843 | Data e Publikimit: 08.07.2014

Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e sapondertuar afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit te Gjakoves. Ndertimi eshte jashtezakonisht i forte dhe kualitativ .Tani ne kete objekt gjendet dhe qendra tregtare “Center Mall”.
-Banesa ka 2 dhoma te fjetjes , Banjo + WC ,Sallon+Kuzhine.Si objekt banimi eshte 79.50 m2 + Terrasa 60 m².
-Eshte ne katin e pare 1 – te banimit ! Posedon leje ndertimi . Ka nje plan me hapsira teje mir te shfrytezuara per nje jetes te rehatshme ! Eshte e paisur me ashensor Italian
Per informata te tjera dhe cmim na kontaktoni ne keta nr. : 044/235-843 ose 044/236-026
Mund te vini ta shikoni nga afer dhe te bindeni me kualitetin dhe rehatin qe ju ofron kjo banes juve dhe familjes suaj!
Jeni te mireseardhur…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 2 =