Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi

Publikuar: Korrik 8, 2014 4:20 pm | Nga: Emin | Tel.: 044235843

Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e sapondertuar afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit te Gjakoves. Ndertimi eshte jashtezakonisht i forte dhe kualitativ .Tani ne kete objekt gjendet dhe qendra tregtare “Center Mall”.
-Banesa ka 2 dhoma te fjetjes , Banjo + WC ,Sallon+Kuzhine.Si objekt banimi eshte 79.50 m2 + Terrasa 60 m².
-Eshte ne katin e pare 1 – te banimit ! Posedon leje ndertimi . Ka nje plan me hapsira teje mir te shfrytezuara per nje jetes te rehatshme ! Eshte e paisur me ashensor Italian
Per informata te tjera dhe cmim na kontaktoni ne keta nr. : 044/235-843 ose 044/236-026
Mund te vini ta shikoni nga afer dhe te bindeni me kualitetin dhe rehatin qe ju ofron kjo banes juve dhe familjes suaj!
Jeni te mireseardhur…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39