Banes 86 metra katror,tri dhomeshe

Emri Kontaktues: Bekimi | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 38649155767 | Data e Publikimit: 10.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka tri dhoma,nje banjo dhe nje toalet,kuzhin,dy ballkona,shpajz e dy koridora.Banesa gjendet ne kodren e diellit,banesat e bardha.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 8 =