Banes 92m2 kompleksi Diari

Publikuar: Gusht 5, 2015 8:20 am | Nga: Skender Spahiu | Tel.: +37744434814

Banes 92m2 kompleksi Diari Banes 92m2 kompleksi Diari

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim Banesen 91.57m2 ne kompleksin Diari ne kati .VI te gatshme per banim.
2dhoma , sallon+kuzhin, banjo, koridor, ballkon
Cmimi me marrveshje
Kontakt ne tel dhe Viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39