Banes 97m2, 3 dhoma gjumi, ne lagjen Dodona 50m nga sheshi I. Rugova

Publikuar: Korrik 1, 2014 6:55 am | Nga: Visi | Çmimi: 650 | Tel.: 004531321299

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ipet banesa me qera ne lagjen Dodona
Rruga Shaban Polluzha
50m mbrapa Teatrit Kombetar..

Banesa ka 3 dhoma gjumi, 1 sallon – kuzhin – banjo – ballkon –
eshte ne katin e 3 banimi, me lift, dhe ne katin pare ka nje kopsht per femi…
si dhe Parku i Qytetin afer 500m

Eshte e mobiluar, me te gjitha cka eshte e nevojshme per banim…
Leshohet per muajt Korrik Gush Shtator 2014

Per me shume shkruani ne
email’in [email protected]
ose
nr mobil viber +45 29664946

qmimi per afat 1mujor rreth 650€ incl. rryma uji..

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39